Wydarzenia

HEXA w Pogorii

Centrum Handlowe Pogoria to najchętniej odwiedzane miejsce na mapie Dąbrowy Górniczej. Dzięki gruntownej rewitalizacji terenów postindustrialnych oraz powstaniu obiektu o lekkiej i nowoczesnej architekturze, miasto i jego mieszkańcy zyskali obiekt, który obecnie pełni funkcję nie tylko handlowego, ale też kulturalnego i towarzyskiego centrum Dąbrowy Górniczej.Hexa Telecom obsługuje Centrum Handlowe w zakresie rozwiazań multimedialnych oraz sieci Wi-Fi.  

HEXA i CH Karolinka

Centrum Handlowe Karolinka jest punktem szczególnym na mapie Opola. Jest największym kompleksem handlowo-usługowym, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Nowoczesny budynek, zaprojektowany z myślą o przyszłych klientach, oraz szeroka oferta sklepów – od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po ekskluzywne butiki, czyni z CH Karolinka miejsce tętniące życiem, pełne energii i potencjału. Hexa Telecom obsługuje CH Karolinka w zakresie rozwiazań multimedialnych oraz Wi-Fi.

HEXA w Serenadzie

Serenada o powierzchni 42 000 m2 GLA, powstaje w krakowskiej dzielnicy Olsza i będzie nowoczesnym centrum lifestylowo – rozrywkowym. Hexa Telecom będzie obsługiwała galerię w zakresie infrastruktury teletechnicznej. 

Projekt dla Gminy Leoncin

Hexa Telecom podpisała kontrakt o wartości 1,6 mln zł brutto na realizację projektu w ramach działania POIG 8.3 w Gminie Leoncin w woj. Mazowieckim. Projekt obejmuje świadczenie usług dostępu do  Internetu oraz dostawę sprzętu komputerowego dla 200 Beneficjentów oraz pięciu jednostek podległych.

Celem projektu jest zapewnienie nieodpłatnego dostępu do Internetu dla mieszkańców Gminy Leoncin, zagrożonych wykluczeniem cyfrowym z powodu m. in. trudnej sytuacji materialnej czy też niepełnosprawności.  Projekt przewiduje nieodpłatne użyczenie komputerów wraz z dostępem do Internetu dla 200 gospodarstw domowych, a także placówek oświatowych. W wyniku realizacji projektu wyrównuje się szanse jego uczestników na udział w życiu społecznym i gospodarczym, poprawę statusu materialnego, dostęp do informacji i usług oferowanych drogą elektroniczną.

Galeria Warmińska otwarta

Galeria pełni zarówno funkcję handlową, jak i rozrywkową, rekreacyjną oraz sportową. Mieszkańcy Olsztyna otrzymali nową przestrzeń miejską z terenami zielonymi, amfiteatrem, boiskami sportowymi, lodowiskiem i placami zabaw. Kino, kręgielnia i klub fitness uzupełnią ofertę 160 sklepów, kawiarni i restauracji oraz punktów usługowych.

Projekt Galerii Warmińskiej został przygotowany przez pracownię architektoniczną prof. Stefana Kuryłowicza, który jest wybitnym autorytetem w dziedzinie architektury.

Hexa Telecom ma przyjemość świadczyć kompleksowe usługi telekomunikacyjne dla Najemców i Administracji.

Po raz kolejny dziękujemy za Państwa zaufanie.

HEXA w Galerii Warmińskiej

Pomiędzy Galeria Warmińską a  Hexa Telecom Sp.z o.o. zastała podpisana umowa dotycząca kompleksowej obsługi telekomunikacyjnej obiektu.

Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie łączącym świat handlu i rozrywki. Całkowita powierzchnia tego nowoczesnego, dwupoziomowego obiektu wyniesie blisko 116 675 m2. Znajdzie się na 170 lokali czyli sklepów oraz punktów usługowych wraz z  kawiarniami i restauracjami, kręgielnią, klubem fitness, kinem oraz amfiteatrem.

Hexa Telecom jako operator telekomunikacyjny wykona prace związane z zaprojektowaniem i wybudowaniem infrastruktury telekomunikacyjnej w Galerii.

Po zakończeniu prac montażowych Hexa Telecom będzie dostarczać usługi telekomunikacyjne Najemcom i Administracji obiektu jak również zapewni dostęp do sieci Wi-Fi dla wszystkich odwiedzających.

Współpraca ze SKANSKA S.A. przy projekcie Laris Investments

Na warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza powstaje biurowiec Laris Investments, którego generalnym wykonawcą jest firma Skanska S.A.

Jako Hexa Network1 Sp. Z o.o. podpisaliśmy umowę podwykonawczą ze Skanska S.A.  na realizację infrastruktury elektrycznej. W ramach współpracy będziemy zapewniać wykonanie jak również doradztwo oraz kompleksową obsługę serwisową i utrzymaniową zbudowanej sieci prądowej.

Zatrudniamy rzetelnych fachowców z zakresu elektryki i teletechniki dzięki którym współtworzymy nowoczesny budynek biurowy, w którym do dyspozycji najemców oddane będzie ponad 9.200 m2 powierzchni biurowej i usługowej wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym.

Hexa wdraża nowe technologie dla Politechniki Wrocławskiej

Hexa Telecom podpisała umowę z Politechniką Wrocławską na realizację projektu „Cloud Computing – nowe technologie w ofercie dydaktycznej Politechniki Wrocławskiej” .
Zakres prac obejmuje dostawę i uruchomienie platformy dydaktycznej, opracowanie materiałów dydaktycznych oraz szkolenie.
Głównym celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia na Wydziale Elektroniki (W4) oraz Podstawowych Problemów Techniki (W11) Politechniki Wrocławskiej do końca 2014 roku na poziomie studiów podyplomowych oraz studiów I i II stopnia. Dopasowanie programów kształcenia do celów strategii Europa 2020 oraz objęcie bezpośrednim wsparciem 200 uczestników szeregu kursów i szkoleń, w tym 30 pracowników kadry dydaktycznej Uczelni.

Wielkie otwarcie Centrum Handlowego Wzgórze w Gdyni

Nasz kolejny sukces przy obsłudze obiektów komercyjnych.

W Galerii znajduje się 250 lokali handlowych.  Nasze wdrożenie obejmowało budowę łączy i usług telekomunikacyjnych, zaprojektowanie i uruchomienie sieci wi-fi z geolokacją oraz zaprojektowanie i wdrożenie interaktywnych technologii multimedialnych, wspierających działania marketingowe.

Z wielką satysfakcją informujemy, że  nasze rozwiązania cieszą się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, a przed wdrożoną przez nas ścianą społecznościową oraz infokioskami od dnia otwarcia niezmiennie ustawiają się kolejki klientów.

Dziękujemy

Galeria Katowicka uruchomiona

Z przyjemnością informujemy, iż realizowane przez nas wdrożenie usług telekomunikacyjnych dla Galerii Katowickiej zakończyło się sukcesem. 18 września 2013 roku obiekt został otwarty.

Galeria mieści 250 sklepów, punktów handlowych i lokali gastronomicznych.

Mamy przyjemność nie tylko zapewniać najemcom kompleksową obsługę telekomunikacyjną, ale jesteśmy również odpowiedzialni za wzmocnienie sygnału GSM oraz funkcjonowanie sieci Wi-Fi na użytek wszystkich odwiedzających Galerię klientów.

Dziękujemy za Państwa zaufanie